Ariostea ultra marmi nowe 3 zielone marmury z włoch

Ariostea dodała do swojej kolekcji 3 nowe zielone marmury

Ariostea, włoski producent płytek ceramicznych przedstawia nam nowe produkty naśladujące marmur w dużym formacie, wśród nich Verde Karzai, Verde Saint Denis i Brillant Green, trzy nowe tekstury, które wzbogacają szeroką gamę Ultra Marmi.

Duże płyty z kamionki Ultra porcelanowej odkrywają urok trzech cennych zielonych marmurów, które dzięki swoim intensywnym niuansom i niezwykłym żyłkom nadają osobowość i wyrafinowanie przestrzeni publicznej czy prywatnej.

Oprócz podstawowego zastosowania do pokrywania podłóg i ścian, te płyty o wymiarach do 300×150 cm mogą być szeroko stosowane do dostarczania rozwiązań technicznych w architekturze i spersonalizowanego wyposażenia. Nadają się do tworzenia praktycznie nieograniczonej serii elementów: od stołów i krzeseł po umywalki i blaty, od wyposażenia sklepów po szafki, od schodów po przegrody teatralne, definiując objętości, które dialogują z różnych perspektyw.

Dane techniczne:
Rozmiary: 300 x 150, 150 x 150, 150 x 75, 75 x 75, 75 x 37,5 cm
Wykończenie: polerowane (Lucidato)
Grubość: 6 mm

Ariostea Verde Karzai

Verde Karzai ma zwarty kolor bazowy intensywnej zieleni z niuansami brązu i żyłek w kolorze ochry i bieli. Dominującymi odcieniami są te występujące w bujnej roślinności, co daje poczucie dobrego samopoczucia i spokoju: zastosowane we wnętrzach, jest w stanie stworzyć przytulną, ale wyrafinowaną i elegancką atmosferę.

 

Ariostea Verde Saint Denis

Verde Saint Denis ciemny butelkowozielony kolor bazowy i gęsty splot białych żyłek to znak rozpoznawczy tego kamienia z Alp Zachodnich, z niesamowicie intensywnym kontrastem między kolorem jego faktury, wzmocnionym jasnym wykończeniem, które podkreśla nawet najmniejsze detale i pojedyncze odcienie.

 

Ariostea Brillant Green

Brillant Green jest inspirowany irlandzkim zielonym marmurem, uroczo pięknym i rzadkim materiałem, który od wieków uwodził ludzkość. Teraz wiernie odtworzony na dużych płytach Ultra Marmi z porcelany. Magia natury spotyka się z najnowocześniejszą technologią produkcji, aby stworzyć bardzo atrakcyjny produkt o wyjątkowych parametrach technicznych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tego producenta marmurów: https://www.ariostea-high-tech.com/