cattelan italia szkło imutujące marmur onyks

Cattelan Italia: szkło imitujące marmur onyks

Przemysł meblarski zaskakuje za każdym razem, dzięki powstającym nowym materiałom do wykorzystania w różnych produktach.

Wielu producentów mebli i wyposażenia kopiuje kamień naturalny i używa dekoru, zwłaszcza słynnych marmurów do produkcji ceramiki lub kamieni. Jednak ostatnio, niektóre firmy zajęły się tylko wyglądem kamieni i wprowadzają go dalej we własnych materiałach. Przykładem jest „Crystalart” firmy Cattelan Italia: firma produkująca meble z najwyższej półki ma artystyczny nadruk ozdobny na wyjątkowo przezroczystym skośnym szkle, którego wystrój przedstawia mętne struktury lub silne żyłki, znane odpowiednio z onyksu, marmuru lub piaskowca.

Kredens FUTURA CRYSTALART z czarną strukturą i drzwiczkami z ozdobnego nadrukowanego przezroczystego szkła CY01 – EMERALD w lustrzanym szkle

Firma Cattelan Italia oferuje 2 rodzaje szkła, które można znaleźć pod nazwą: CY01 i CY02. Nasze zdjęcia przedstawiają je w blatach lub kredensach. Firma pisze: „Ciepłe odcienie i niuanse bursztynu przywołują typowe tony ziemi, ogromnej i relaksującej przestrzeni gór”.

Stół PLANER CRYSTALART z czarną podstawą i ozdobnym, przezroczystym blatem z nadrukiem CY02 

Stół SKORPIO CRYSTALART z czarną podstawą i ozdobnym nadrukiem przezroczystego szklanego blatu CY02 

 

Więcej znajdziesz na stronie producenta:  https://www.cattelanitalia.com/