ceramica info i reklama płytek ceramicznych

Jak reklamują płytki ceramiczne włosi?

Dzisiaj przedstawiamy wam jak w krótkich scenkach można w fajny sposób przedstawić jak bezpieczne, wygodne i przyjazne w środowisku życia codziennego mogą być płytki ceramiczne.
Na pomysł ten wpadła firma Ceramica.info prosto z Włoch.

Od czasu do czasu lubimy przyglądać się firmą w branży kamienia naturalnego, oraz jak działają na rynku. Tym razem: kampania wideo „Porównanie ceramiki – bezpieczny wybór”, stworzona we współpracy stowarzyszenia włoskiego i hiszpańskiego robi furorę i robotę.

W krótkich filmach płytki ceramiczne nie są przedstawiane jako materiał do wymarzonych domów, ale jako niezawodni pomocnicy w wygodnym, bezpiecznym i przyjaznym środowisku życia codziennego. Zgodnie z tym ceramika jest:

  • odporna na uszkodzenia,
  • odporny na zarysowania,
  • ognioodporne,
  • nie trująca,
  • nadaje się do recyklingu,
  • i odporny na bakterie, pleśń i grzyby.

Każdy z filmów zaczyna się od pytania: „Czy wiesz, że ceramika…?” Następnie jest odtwarzane, że takie kafelki są najlepszą odpowiedzią na to pytanie.

Istnieją 3 sezony, a głównymi tematami są właściwości ceramiki, obszary zastosowania i bezpieczeństwo. Każdy sezon zawiera 7 filmów. Są dostępne w 5 językach (angielski, włoski, hiszpański, francuski, niemiecki). Budżet na język wynosił 100 000 €. Filmy trwają 30 sekund, ale w zależności od nośnika można je również skrócić.

Na Youtube klipy mogą mieć mniej niż 20 sekund.

We wrześniu filmy z 3. sezonu zostały zaprezentowane na rynku niemieckim na webinarium. Co zadecydowało znacząco na ilości położonych płytek.  Obecnie 23% nowo położonych wykładzin podłogowych w Niemczech to płytki ceramiczne.

 

Zapraszamy na stronę: 

https://www.youtube.com/channel/UCVfpI5ms9MhB2FoR3zDERKQ/videos