OTTO CHEMIE FUGI I KLEJE ottoseal s70 s80 s130 s130

OTTO Chemie – Fugi i kleje

OTTOSEAL S70 to przeznaczony dla branży kamieniarskiej uszczelniający środek który jest o bardzo wysokiej odporności na rozdzieranie. Dostępny aż w 46 kolorach w tym 11 strukturalnych i 9 matowych. Środek jest preparatem silikonowym, jednokomponentowym, który nawet przez dłuższy okres użytkowania idealnie spaja kamień naturalny oraz nie powoduje zabrudzeń.  Nadaje się do wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego od marmuru po granit i piaskowiec. Produkt jest od firmy Otto Chemie.

Co daje OTTOSEAL S70

Jest to preparat, który idealnie się nadaje w miejsca wilgotne oraz pod wodą np. kąpielisko czy basen.  Silikonowy środek po utwardzeniu świetnie się nadaje do wiązania elementów ściennych jak i elewacji. Po preparacie można wtedy bez problemu chodzić.  OTTOSEAL S70 jest wytrzymały i może posłużyć jako wiązanie przez długi okres czasu. Nie straszne mu zmienne warunki pogodowe (śnieg, woda, czy słońce).

Inne produkty w ofercie

W ofercie firmy Otto Chemie znajdziemy jeszcze inne preparaty o świetnym zastosowaniu. Bardzo wysoce obciążalny i uszczelniający preparat OTTOSEAL S140 to jeden z nielicznych środków. Idealnie nadaje się do miejsc podwodnych, wilgotnych jak i wiązania kamienia czy płytek ceramicznych.  Bezwonny klej OTTOSEAL S130 możesz bez problemu połączyć z płytkami ceramicznymi. OTTOSEAL S140 i S130 idealnie nadają się do pomieszczeń wilgotnych dlatego że wykorzystano w nich technologię Fungitect, która wykorzystuje zjonizowane srebro. Co również daje efekty grzybobójcze.

Więcej o preparatach znajdziecie na stronie:  OTTO-Chemie.de