2022 Trendy w wystroju wnętrz: minimalistyczne, proste i ekologiczne

2022 Trendy w wystroju wnętrz: minimalistyczne, proste i ekologiczne

Zachowaj prostotę, minimalizm i naturalność: to kluczowe trendy wyposażenia domu na rok 2022. W przyszłym roku skupimy się na meblach przyjaznych dla środowiska i materiałach przyjaznych dla środowiska. Jasne, przewiewne przestrzenie również stały się koniecznością. Trendy na rok 2022 będą skupiać się na prostym, ale funkcjonalnym wyglądzie wyposażenia, uwzględniającym pragnienie większej przestrzeni w naszych domach.

Podłoga: Petra Bianca


Podłogi: Beton Pearl 

Podłoga: R-Evolution Terra – Pokrycie: R-Evolution Tortora

 

Metropolitalny nastrój i wyważony, prosty design są zgodne z minimalistycznym wyglądem, który jest niezbędny w trendach projektowych 2022 roku . Coraz częściej domy na planie otwartym dążą do stworzenia ciągłości i wizualnego odczucia przestrzeni, kształtując przytulną atmosferę.

Podłoga: Żywica Czarna

 

Podłogi: Beton Błoto

Podłoga: Metropolis Mud – Pokrycie: Atelier Fiordaliso 

Chcesz ponownie połączyć się z naturą? Styl wiejski pomaga stworzyć zachęcającą, wesołą atmosferę.

Podłoga: Nature Lava – Pokrycie: Nature Muretto Bianco

 

Podłogi: Natura Calce 

Podłogi: Opus Grigio i Cementina Multicolor Grigia – Pokrycie: Cementina Multicolor Grigia

Trendy meblowe 2022 nadają naturalnemu skosowi kolory aranżacji wnętrz, wśród których obowiązkowe są jasne, neutralne odcienie, takie jak piaskowy, beżowy, biały i pudrowy szary, a także odcienie inspirowane naturalnymi elementami. Kolory modne na 2022 r. są intensywne, ciepłe, relaksujące i wygodne: wśród topowych trendów znajdą się ciemniejszy błękit i oliwkowa zieleń. Żywe meble i okładziny ścienne będą miały jasne, żywe czerwienie i odcienie fioletu.

Podłoga: Deski Beż – Pokrycie: Limpha Coral Rose

 

Atelier Oltremare, Indaco, Lavanda und Fiordaliso 

Podłoga: Terrazzo Black – Pokrycie: Atelier Rubino

Nowoczesne życie wymaga coraz większego zwracania uwagi na koncepcję inteligentnego domu i „zielonego” zrównoważonego rozwoju, zgodnie z trendami na nadchodzący rok. W przypadku podłóg i ścian firma Casalgrande Padana oferuje kolekcje gresu porcelanowego imitującego drewno , kamień lub beton , a także kolorowe płytki . Wszechstronne, funkcjonalne, praktyczne i łatwe do czyszczenia płytki firmy Casalgrande z gresu porcelanowego są wykonane wyłącznie z naturalnych surowców i są wolne od tworzyw sztucznych i szkodliwych substancji. Są również ognioodporne, antyalergiczne i pozostają niezmienione przez lata. Dzięki technologii Bios Ceramics® , którą można zastosować na życzenie, są również antybakteryjne, samoczyszczące i zdolne do zmniejszenia zanieczyszczenia .

Innowacyjne procesy produkcyjne sprawiają, że gres od Casalgrande Padana jest piękny i funkcjonalny. Nasze płytki są również przyjazne dla środowiska, do przestrzeni, które są nie tylko praktyczne i atrakcyjne, ale także zdrowe: wolne od szkodliwych substancji, łatwe do utrzymania w czystości i zaprojektowane z materiałów przyjaznych naszej planecie.