Program do projektowania PaletteCAD program dla kamieniarzy

PaletteCAD – program dla kamieniarzy

Program PaletteCAD wyróżnia się wśród innych swoją innowacyjnościa oraz rozbudową pod względem projektów kamieniarskich. Został stworzony przy współpracy z wieloma kamieniarzami oraz producentami wszelakiego kamienia. Program dla kamieniarzy PaletteCAD jest przede wszystkim wygodnym narzędziem oraz prostym. Stworzysz w nim projekt od samego początku po realizacje produktów kamiennych.  Jest bardzo intuicyjny oraz zarazem szybki, dzięki częstym aktualizacją można zaobserwować rozwój oraz otrzymać pełen pakiet wsparcia online. By rozpocząć projektowanie czy tworzenie w oprogramowaniu dla kamieniarza nie musisz posiadać żadnej wyższej szkoły czy kursów. Jego jedną z najważniejszych cech jest wszechstronność oraz dostępność z każdego miejsca. Stworzysz w nim każdą urnę, posadzki kamienne, czy też kuchenne, schody, nagrobki pojedyncze oraz podwójne, elewacje czy projekty sakralne. Duża biblioteka elementów pozwoli Ci na spełnienie każdego z kryteriów klienta w swoim innowacyjnym projekcie.  

Program do analizy, wizualizacji oraz produkcji.
Możesz zaprojektować każdy element wykończenia wnętrza w kamieniu, spieku lub innej okładzinie.
– Łazienki
– Posadzki
– Blaty kuchenne
– Kominki
– Schody
Zaprojektujesz także:
– Nagrobek
– Urnę
– Grobowiec
– Elewację
– Projekty sakralne

Każdą inwestycję możesz zwizualizować i zwymiarować.

 

Edytor układania okładzin w PaletteCAD jest bardzo zaawansowanym narzędziem i pozwala na różne ułożenia okładzin ściennych i podłogowych.
Niezależnie od ścian i podłóg można modelować bryły i tworzyć z nich zaawansowane grupy. (Nagrobki, Ołtarze, Ambony itp.)
W bibliotece znajduje się wiele rodzajów tekstur kamieni naturalnych i spieków, które można przyporządkować wcześniej wymodelowanym bryłom.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy o kontakt: 
PaletteCAD
ul. Szkolna 29
44-200 Rybnik
tel. +48 32-426-40-22
tel. +48 505 039 090
e-mail: info@palettecad.pl
www.palettecad.pl

Sprawdź inne programy