Marmur Dulemba

marmur dulemba logo zakład kamieniarski kobielice kamieniarz pszczyna
43-262 Kobielice
ul. Pańska 16

Powiat: Pszczyna

Tel. stacjonarny: 32 211 33 33
Tel. kom.: +48 695199689
E-mail:  biuro@marmurdulemba.pl
E-mail-2:  marmur5@op.pl
Strona www:  https://www.marmur-dulemba.pl/

O firmie Marmur Dulemba


Zakład Kamieniarski Marmur Dulemba
istnieje na rynku od 1991 roku, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu otrzymasz najlepszej jakości wyroby z kamienia naturalnego. Firma jest zakładem rodzinnym i posiada ogromną wiedzę w zakresie kamieniarskim.

Naszym głównym celem jest aby klient był zawsze zadowolony, dlatego też wykonujemy każdy projekt od początku po sam montaż. Zajmujemy się szeroko rozwijanym kamieniarstwem budowlanym jak i artystycznym.
W swoich magazynach możesz odnaleźć wszelakiego rodzaju kamienień naturalny z całego świata. Wśród nich odnajdziesz: granit, marmur, onyksy, piaskowce, trawertyny. Ponadto posiadamy w ofercie spieki kwarcowe takiej firmy jak THESIZE. W naszym fachu nie może być błędu, do każdego projektu podchodzimy z wieloletnim doświadczeniem oraz gwarantujemy najwyższą jakość produktów.

W swojej  ofercie posiadają również konglomeraty kwarcowe od znakomitych producentów takich jak Silestone oraz Compac. Dodatkowo posiadają spieki firmy Neolith i Dekton.

Marmur Dulemba posiada doświadczonych i wyszkolonych pracowników które dzięki najnowszej technologi i maszyną wykonują wspaniałe obróbki kamienia. Do swoich usług możemy jeszcze dołożyć możliwość montażu kupionych w firmie produktów kamiennych.

Zakład Kamieniarski Kobielice – Marmur Dulemba w swojej ofercie posiada kamienie do stosowania w ogrodzie jak i małej architekturze – samorodki marmurowe, piaskowce czy łupki.

Do zaproponowania jest także szereg produktów do impregnacji, pielęgnacji czy czyszczenia kamienia.
Czasem dostajemy od was nietypowe zlecenia, które również przyjmujemy jako w naszym standardowym trybie pracy.

U nas uświadczysz gwarantowaną satysfakcję oraz rzeczową obsługę.

Zapraszamy do zapoznania się z kamieniarską ofertą oraz skorzystania z profesjonalnej obsługi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową a kontakt znajdziecie Państwo u góry.

 

Galeria

Posadzki

Łazienki

Realizacje Sakralne