Targi pogrzebowe NECROEXPO 2019 14-16 czerwca Kielce największe targi pogrzebowe w polsce

NECROEXPO 2019 – Targi pogrzebowe

NECROEXPO 2019 to targi pogrzebowe największe w Polsce, które odbywają się w cyklu dwuletnim. Rozpoczęto ich działalność w 2005 roku i zdobywają coraz większą popularność w tej branży.  Na takich targach przede wszystkim możecie odnaleźć potencjalnych klientów oraz dystrybutorów produktów, ale również i zdobyć ogrom wiedzy.

Największe Targi pogrzebowe – NECROEXPO 2019

W tym roku odbyły się największe jak zawsze targi pogrzebowe w Kielcach w dniach od 14 do 16 czerwca 2019 roku. Była to już ósma edycja tych targów. Pojawiło się ponad 100 firm z różnych krajów Europy Wchodniej Środkowej wraz z Polskimi wystawcami. Hasłem przewodnim tych targów było „łączenie tradycji ze współczesnością”. Podczas imprezy można było brać udział w licznych wykładach tematycznych, bankietach jak i konkursach. Podczas targów również można nawiązać nowe kontakty dlatego warto brać udział jak i wymieniać się wszelkimi informacjami z branży funeralnej.

Oferta wystawców na NECROEXPO 2019

Wystawcy chwalili się przede wszystkim:

  • trumny biodegradowalne oraz ekologiczne,
  • karawany
  • urny o nie standardowych kształtach
  • odzież pogrzebowa
  • poligrafia nagrobkowa
  • i wiele więcej bardzo wysokiej jakości produktów z tej branży

Nowość tych targów czyli Zlot Fanów Karawanów

Były to pierwszy taki zjazd fanów karawanów podczas tegorocznych targów. Samo spotkanie odbyło się 15 czerwca 2019 roku na terenie Targów NECROEXPO 2019. W tym dniu pojawiło się dwadzieścia samochodów, które zainteresowało liczną liczbę osób odwiedzających. Podczas zlotu można było się wymienić wiedzą oraz zainteresowaniami związanymi z samochodami pogrzebowymi. Można się zaskoczyć ale jest naprawdę wiele takich osób które kochają swoje karawany. Dodatkowo został podpisany list o współpracy dwóch firm. Dokładnie firma Pilato z polską Garcarek. Umowa mówi o serwisowaniu samochodów Pilato. Trzeba wspomnieć że obie z wymienionych firm są to rodzinne przedsiębiorstwa z wieloletnimi tradycjami.

Więcej znajdziecie na stronie: www.targikielce.pl/necroexpo
Polecamy zapoznać się z innymi targami:  Marble Warsaw Fair