Targi kamieniarskie MARBLE

Targi kamieniarskie MARBLE 2024!

Świat nieustannie się rozwija, w tym także technologia wykorzystywana chociażby w branży kamieniarskiej. Aby móc zaprezentować nowinki technologiczne (i nie tylko), organizowane są coroczne wydarzenia. Jednym z nich są targi kamieniarskie MARBLE! To niezwykła okazja dla profesjonalistów z branży, aby zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, innowacyjnymi metodami obróbki kamienia oraz najnowszymi trendami w projektowaniu.

Czym są targi kamieniarskie MARBLE?

Targi kamieniarskie MARBLE to coroczne wydarzenie branży kamieniarskiej. Uważane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w tej branży. Jego pełna nazwa brzmi MARBLE – Międzynarodowe Targi Kamienia Naturalnego i Technologii. Cieszą się one dużym powodzeniem i zainteresowaniem, ponieważ to już 29ta edycja tej imprezy. Targi MARBLE co roku gromadzą tysiące profesjonalistów z branży z całego świata w nadmorskim mieście Izmir, punkcie spotkania kontynentów Europy, Azji i Afryki.

targi kamieniarskie MARBLE w Turcji

Targi MARBLE – gdzie, kiedy, jak?

Targi MARBLE są organizowane w Turcji, a dokładniej w mieście Izmir. Dlaczego akurat tam? Marble to z języka angielskiego „marmur”. Turcja posiada aż 33% rezerw marmuru na całym świecie! Jednak przyciąga potencjalnych hurtowników także różnorodnością tego kamienia. Składa się on bowiem z ponad 120 kolorów i 80 różnych form. Do najbardziej znanych typów na międzynarodowym rynku należą m. in. Süpren, Elazığ Cherry Red, Akşehir Black, Manyas White, Bilecik Beige, Tiger Skin i wiele więcej!

Jak już wiemy targi MARBLE odbędą się w Turcji, w mieście Izmir na hali Fuarizmir pod następującym adresem: Zafer Mah. 840. Sk. Fuar Alanı. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 17-20 kwietnia. Organizatorzy przewidzieli 8 godzin zwiedzania każdego dnia, zaczynając od godziny 10 do 18.

Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę organizatora targów kamieniarskich MARBLE! [KLIKNIJ TUTAJ]

Inne artykuły:

BEZPIECZEŃSTWO W KAMIENIARSTWIE – 5 SPOSOBÓW ELIMINOWANIA RYZYKA ZAGROŻEŃ!

ZAKAZ PRODUKCJI „AZBESTU XXI WIEKU” W 2024 ROKU!