Targi kamieniarskie Norymberga 2021 – odwołane

AKTUALIZACJA – 12.03.2020

Targi kamieniarskie Stone + tec w Norymberdze w 2021, nie odbędą się zgodnie z planem w dniach 12-15 maja 2021 r. Targi mogły jednak odbywać się zgodnie z koncepcją higieniczną rządu Bawarii. liczba rejestracji nie rozwijała się zgodnie z oczekiwaniami ze względu na trudną obecnie sytuację na świecie. Decyzja ta ma umożliwić wszystkim uczestnikom planowanie z większą pewnością na wczesnym etapie.

1.10.2020 rok.

Niestety ale ten rok nie był za łaskawy dla targów kamieniarskich. Sytuacja związana z coronawirusem sprawiła że i te targi zostały przeniesione.
Kolejna edycja targów Kamieniarskich w Norymberdze została przeniesiona na 12 – 15 maja 2021 roku. Są to jedne z większych targów jakie odbywają się w Niemczech. Miały odbyć się tego roku w czerwcu, lecz sytuacja z koronawirusem musiała i tym razem powstrzymać wystawców. Informacja o nowej dacie pojawiła się na oficjalnej stronie pod koniec czerwca.

Rejestracja na targi rozpoczęła się we wrześniu tego roku 2020. Wszelkie informacje dotyczące targów w Norymberdze znajdziecie pod stroną internetową:
www.stone-tec.com/exhibitors

Targi Stone+tec w Norymberdze to międzynarodowe targi branży kamieniarskiej organizowane przez NürnbergMesse przy wsparciu DNV (Niemieckie Stowarzyszenie Kamienia Naturalnego) i BIV (Niemieckie Stowarzyszenie Kamieniarzy). Stone+tec jest także wspierane przez Confindustria Marmomacchine, Włoskie Stowarzyszenie Producentów Maszyn i Urządzeń do Obróbki Kamienia Naturalnego.