targi kamieniarskie stone 2023

Targi Stone 2023 – Targi kamieniarskie Poznań

Targi kamieniarskie – Miejsce, gdzie natura i rzemiosło łączą się w arcydzieło.

Wieloletnia tradycja spotkań branżowych już od lat przyciąga zarówno profesjonalistów, kamieniarzy jak i pasjonatów kamienia. Wydarzenie to jest idealną okazją do zaprezentowania najnowszych osiągnięć oraz innowacyjnych narzędzi pracy w dziedzinie kamieniarstwa czy też nawiązania kontaktów biznesowych. Targi kamieniarskie to prawdziwe święto wszystkich zainteresowanych tą wyjątkową dziedziną, która od wieków fascynuje swoim pięknem i trwałością.

Wiemy już gdzie i kiedy odbędzie się kolejna odsłona targów STONE!

Poznańskie targi kamieniarskie są uważane za jedne z najważniejszych wydarzeń z branży kamieniarskiej jaka się odbywa w Polsce. Obecność na nich jest obowiązkowa dla każdego kto chce zawojować świat kamieniarstwa i wyróżnić się (i swoją ofertę) na tle konkurencji. Jest to nie tylko czas, w którym możemy poznać innowacje w świecie kamieniarstwa, ale w szczególności nawiązać kontakt z krajowymi i zagranicznymi partnerami. Jest to również idealne miejsce do zawarcia kontraktów biznesowych. Są zatem adresowane do każdego, kto w swojej działalności wykorzystuje kamień, a więc nie tylko do kamieniarzy, ale także do architektów i projektantów.

Najważniejszym elementem tego wydarzenia, przyciągającym uwagę, jest prezentacja ekspozycji uczestników zarówno z Polski, jak i zagranicy. Wystawcy reprezentują dystrybutorów kamienia naturalnego, producentów oraz dostawców maszyn i specjalistycznego sprzętu do cięcia i obróbki tego materiału. Wśród uczestników znajdują się zarówno czołowi liderzy branży kamieniarskiej z Polski i zagranicy, jak również wiodący dostawcy najnowszych technologii i rozwiązań. Prezentacje skupiają się na kamieniu naturalnym, półproduktach i wyrobach z kamienia, a także na maszynach i urządzeniach do wydobycia, przetwórstwa oraz obróbki tego materiału, a także na wielu innych ważnych tematach.

Co roku targi kamieniarskie STONE odwiedza ponad 5000 uczestników, w tym przedstawicieli zakładów kamieniarskich i firm budowalnych oraz architektów i projektantów. Natomiast samych wystawców w zeszłym roku było ponad 250 z 20 krajów. Udział wzięły firmy z Europy, ale również z Brazylii, RPA, Indii i Chin. Wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Związku Kamieniarstwa oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Wyrobów z Kamienia.

Miejsce i data targów w Poznaniu.

Targi kamieniarskie STONE odbędą się w tym roku w 3-dniowej formule, tak jak to było w roku poprzednim. Będzie miało miejsce w dniach 22-24 listopada na terenie poznańskiego centrum targowego przy ulicy Głogowskiej 10 gdzie znajduje się główne wejście. Cały obiekt składa się z 15 pawilonów o różnej wielkości i charakterze oraz dysponuje parkingiem podziemnym na 650 samochodów. Po więcej informacji organizatorzy zapraszają na oficjalną stronę internetową Targi STONE 2023 lub do kontaktu telefonicznego czy mailowego. Natomiast już dziś warto kupić bilet elektroniczny za pośrednictwem www.tobilet.pl – to prosty i skuteczny sposób na bezkolejkowy wstęp na targi.

Zapraszamy do Poznania!

targi kamieniarskie

Inne artykuły:

JAK ZAPOBIEGAĆ POWSTAWANIU RYS W GRANICIE? 3 SPOSOBY NA RYSY W GRANICIE!
OT-LAS PRODUCENT MASZYN LASEROWYCH DO KAŻDEGO ZASTOSOWANIA