Natural Stone Show & Hard Surfaces Targi kamieniarskie w Londynie w 2022 roku

Targi kamieniarstwa Stone Show & Hard Surfaces w Londynie w 2022 roku

Organizatorzy Brytyjskich Targów kamieniarskich podesłali informacje:

W świetle trwającej pandemii koronawirusa (Covid-19) The Natural Stone Show & Hard Surfaces 2021 zostanie przesunięty o 12 miesięcy i odbędzie się teraz w dniach 26-28 kwietnia 2022 w ExCeL w Londynie.

Dyrektor imprezy, Richard Bradbury, wyjaśnia: „Jesteśmy świadomi, że przemysł został poważnie zakłócony przez wyzwania gospodarcze i społeczne spowodowane przez Covid-19. Po szeroko zakrojonych konsultacjach podjęto decyzję o opóźnieniu wydarzenia o rok, aby umożliwić poprawę warunków rynkowych i jak najlepsze wsparcie branży kamienia naturalnego i twardych powierzchni w tym okresie.
Z planami wprowadzenia programu szczepień w pierwszej połowie przyszłego roku, przewidujemy powrót do bardziej normalnego środowiska handlowego do końca 2021 roku. jak najlepiej wykorzystać powrót do zdrowia ”.

Przygotowany do świętowania 25-lecia, zespół Natural Stone Show & Hard Surfaces ogłosi szereg ekscytujących funkcji dla odwiedzających w 2021 roku.

A więc dopiero w przyszłym roku dowiemy się dokładnie o planach oraz o tym co zostanie pokazane podczas targów w 2022 roku.

Więcej znajdziecie na stronie oficjalnej:

https://www.stoneshow.co.uk/welcome