Targi Xiamen Stone Fair odbędą się 5-8 maja 2022 roku

Największe międzynarodowe targi kamieniarstwa mają się odbyć tego roku w maju 5-8  2022 roku. Będą to już 22 tego typu targi, które tam się właśnie odbywają.

W związku z niedawnym wybuchem COVID-19 Komitet Organizacyjny Targów Kamienia w Xiamen podjął decyzję o przełożeniu 22. Międzynarodowych Targów Kamienia w Xiamen w Chinach z 16-19 marca 2022 r. na 5-8 maja 2022 r., aby przestrzegać surowych przepisów i wymagań rządowych w działaniach na dużą skalę.


Xiamen Stone Fair – Międzynarodowe Targi Kamieniarskie oraz Międzynarodowe Targi Narzędzi i Maszyn, uważane za jedno z głównych światowych wydarzeń dla segmentu kamienia i maszyn, zaoferują Państwu bardziej wyselekcjonowane próbki. Jest to okazja dla kupujących i sprzedających produkty i usługi z kamienia z całego świata, aby pozyskać zdumiewającą gamę najnowszych technologii, innowacji i technik.

Wydarzenie to nie tylko wystawa, ale zapewnia uczestnikom niezrównany dostęp do informacji, inteligencji, kontaktów i doświadczenia. Eksperci z całego świata angażują się w najbardziej aktualne w branży dyskusje, szukając rozwiązań, stawiając czoła wyzwaniom i wykorzystując okazje.

 

Więcej informacji: stonefair.org.cn