odwołane targi i przeniesione na 2021 Xiamen stone fair

Xiamen Stone Fair odwołane w 2020 roku

Niestety ale największe targi kamienne w Chinach w tym roku się nie odbędą. Została przesłana nowa informacja prasowa, w której wiadomo że targi na pewno nie odbędą się już w tym roku. Nie została podana dokładna nowa data. W ostatnim czasie stale organizatorzy jak i partnerzy monitorowali stan rzeczy związany z COVID-19 oraz jednomyślną decyzją było odwołanie targów w tym roku.

Promowanie importu i eksportu globalnego przemysłu kamieniarskiego jest obowiązkiem Xiamen Stone Fair od samego początku. Jako kompleksowa platforma do prezentacji produktów, ekspansji rynku i wymiany informacji, Xiamen Stone Fair staje się corocznym wydarzeniem obowiązkowym branży kamieniarskiej. Od wybuchu pandemii dokładane były wszelkie starania, aby przygotować targi przełożone na październik. Jednak wraz z trwającym rozwojem Covid-19 i jego powszechnym wpływem na całym świecie, podróże służbowe ucierpiały z powodu opóźnień wizowych, ograniczonych lotów, obowiązkowej kwarantanny i innych obiektywnych powodów. W tej sytuacji trudno jest utrzymać wartość Xiamen Stone Fair, gdy nie można zagwarantować obecności wystawców i odwiedzających z całego świata.

Dodatkowo została utworzona nowa platforma dla wszelkich wystawców aby pomóc im w tym trudnym okresie – Cloud Xiamen Stone Fair. Służy ona do rozwoju wydarzenia z branży kamieniarskiej, promowania produktów firm jak i do wykonywania seminariów. Całość jest wykonana na nowoczesnej platformie internetowej. Dostęp mają wszyscy wystawcy. 

Oficjalna strona targów kamieniarskich w Chinach: http://stonefair.org.cn/