Zakład Kamieniarski Graniteks

ul. Dąbrowskiego 139
60-451 Poznań
powiat: poznański

tel: (61) 843 62 37
tel kom: 781 999 551
E-mail: dabrowskiego139@wp.pl
strona www: https://kamieniarstwopoznan.com

Kamieniarz Poznań

 

Zakład Kamieniarski GRANITEKS działa na rynku od ponad 70 lat, oferując naszym Klientom usługi najwyższej możliwej jakości.  Kamieniarz Poznań specjalizuje się w kamieniarstwie i produkcji nagrobków granitowych na terenie całej Wielkopolski. Nieustannie udoskonalają wykorzystywane przez techniki, robiąc przy tym użytek z nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu Zakład Kamieniarski Graniteks jest w stanie spełnić wymagania wszystkich Klientów – nie tylko tych z Poznania, ale również z innych regionów Polski, a nawet za granicą.

Produkuje nagrobki różnych typów, także tych nietypowych, przygotowywanych na bazie zamówień indywidualnych. Co ważne, zajmuje się nie tylko tworzeniem nagrobków, ale też ich montażem w Poznaniu, a także w pozostałych miastach w kraju oraz za granicą. Kamieniarstwo to dziedzina, którą doskonale znają się i której oddają się w pełni.

Kamieniarz Poznań – Graniteks dysponuje własną pracownią 3D, dlatego jest w stanie wykonać nagrobki i pomniki w dowolnych ilościach. Swoje usługi kierują zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Najlepszym potwierdzeniem jakości świadczonych przez nich usług jest fakt, iż nagrobki są cenione na całym świecie.

 

Tagi:

kamieniarz Poznań, parapety zewnętrzne Poznań,
parapety wewnętrzne Poznań, schody Poznań,
posadzki Poznań, okładziny Poznań, elewacja zewnętrzna Poznań,
ściany wewnętrzne Poznań, kominki Poznań, blaty kuchenne Poznań,
blaty łazienkowe Poznań, stoły Poznań, ławy Poznań