budma

BUDMA 2024 – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury!

Targi to idealne miejsce, aby poznać daną branżę od środka, a więc w jaki sposób funkcjonuje, na czym polega jej praca czy też różne nowinki. Jednak dla wystawców i osób działających w danej branży takie wydarzenia są czymś więcej niż corocznym zjazdem.

BUDMA – Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury.

BUDMA to, jak wskazuje nagłówek, targi organizowane dla branży budowniczej i architektonicznej. Od ponad 30 lat jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla producentów, handlowców, przedstawicieli i wielu innych zawodów tych branż. Impreza ma charakter międzynarodowy, ponieważ zwiedzający pochodzą z całego świata, a dokładniej 39 krajów, z 5 kontynentów. Natomiast wystawcy pochodzą z 26 krajów, zatem możemy powiedzieć, że targi te mają globalny zasięg. Jak podają organizatorzy w roku 2023 w tym wydarzeniu wzięło udział ponad 20 tys. uczestników (z czego ponad 75% z nich to dystrybutorzy i wykonawcy), a samych ekspozytorów było 600! Jak więc widać BUDMA jest swojego rodzaju uroczystością dla osób tej branży.

Najważniejsze wydarzenia targów BUDMA!

W 32-giej edycji tych targów organizatorzy przewidzieli 3 główne wydarzenia.

Pierwszym z nich jest spotkanie kluczowych przedstawicieli branży budowlanej. Zdarzenie to obejmie cykl debat, wykładów i obrad z udziałem liderów rynku, naukowców i praktyków, decydentów oraz osób mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne kraju.

Kolejną ważną kwestią, która zostanie poruszona podczas tej imprezy będzie temat budownictwa w ogólnym planie odbudowy infrastruktury Ukrainy po zakończeniu działań wojennych. Zostaną przedstawione koncepcje odbudowy miast i wsi naszego wschodniego sąsiada, a także udział polskiego sektora budowlanego, który może odegrać kluczową rolę w tym przedsięwzięciu.

Trzecim wydarzeniem, które będzie miało miejsce jest 2-dniowa uroczystość dla architektów, projektantów i producentów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie projektowania. Organizatorzy przewidują dla przedstawicieli tej branży interdyscyplinarne debaty, różne strefy tematyczne oraz interesujące wystawy wraz z konkursami architektonicznymi. To wszystko przy udziale wybitnych gości.

Są to tylko 3 z wielu przewidzianych, dla odwiedzających i wystawców, wydarzeń, które sprawią, że tegoroczne targi będą czymś niezwykłym. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

BUDMA – gdzie, kiedy, jak?

Organizatorem Międzynarodowych Targów BUDMA 2024 jest Grupa MTP. Od lat organizuje wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia w zakresie B2C i B2B. Są „polską furtką na świat”. Przyszłoroczna edycja targów budownictwa i architektury odbędzie się pod hasłem „Zielona Przyszłość Budownictwa”, zwracając uwagę na konieczność wspierania zrównoważonego rozwoju. Wydarzenie to odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy głogowskiej 14 w Poznaniu. Będzie trwało 4 dni, zaczynając od 30 stycznia 2024r. kończąc 2 lutego 2024r. Dlatego jeśli działasz w tej branży nie może Cię tam zabraknąć! A może zastanawiasz się nad byciem wystawcą? Zgłoś się do organizatorów do 28 września, a otrzymasz najlepsze warunki udziału!

Po więcej informacji kliknij [TUTAJ]. Jest to oficjalna strona organizatorów tego wydarzenia, tam znajdziesz odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, a także dane kontaktowe, dzięki którym będziesz mógł zostać wystawcą tej imprezy!

Do zobaczenia w Poznaniu!
budma

Inne artykuły:

TARGI KAMIENIARSKIE STONE – POZNAŃ 2023

5 CIEKAWOSTEK O MARMURZE, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁEŚ!