Stone Poland

STONE POLAND 2024 – Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn

W ostatnich latach przemysł kamieniarski przeszedł ogromną transformację. Zmienił się nie tylko sposób postrzegania kamienia jako surowca, ale także podejście do projektowania i architektury. Rewolucja w branży kamieniarskiej jest tuż za rogiem, a jej sercem będą Międzynarodowe Targi Kamienia i Maszyn Kamieniarskich, znane jako Stone Poland 2024. Zapraszamy Cię na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo w dniach 22-24 maja 2024 roku.

Ogólne informacje o STONE POLAND 2024

Stone Poland 2024 to nie tylko kolejne targi kamienia; to prawdziwa uczta dla miłośników architektury, designu i nowoczesnych rozwiązań. Organizowane przez Ptak Warsaw Expo, te targi gwarantują jakość i doświadczenie. Ptak Warsaw Expo jest liderem branży targowej, organizując ponad 70 wydarzeń rocznie na imponującej powierzchni wystawienniczej. To miejsce, które otwiera drzwi do nowych możliwości biznesowych, a jego sieć kontaktów biznesowych jest nieoceniona.

Czego możemy się spodziewać?

Na Stone Expo będziemy mieli okazję śledzić najnowsze trendy w branży kamieniarskiej. Eksperci z Kongresu Branży Kamieniarskiej i doświadczeni wystawcy podzielą się swoją wiedzą na temat preferencji klientów oraz innowacyjnych rozwiązań, które zdobywają zagraniczne rynki.

Innowacje i inspiracje

To także doskonała okazja, by poznać najnowsze innowacje proponowane przez polskich i zagranicznych wystawców. Nowatorskie rozwiązania i prezentacje stanowią integralną część wydarzenia, które może inspirować i wprowadzać zmiany w biznesie, zwiększając jego konkurencyjność.

Gdzie odbędą się Targi STONE POLAND 2024?

Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo, które znajduje się przy Al. Katowickiej 62, 05-830 Nadarzyn. To doskonale skomunikowane miejsce, które gwarantuje wygodny dojazd dla wszystkich uczestników.

Podsumowanie

Jeśli jesteś zainteresowany przyszłością branży kamieniarskiej, designem, architekturą lub po prostu innowacjami, Stone Poland 2024 jest wydarzeniem, którego nie możesz przegapić. Zanotuj daty – 22-24 maja 2024 roku i dołącz do nas na tym fascynującym spotkaniu w Ptak Warsaw Expo. To będzie niezapomniana podróż przez świat kamienia, innowacji i inspiracji. Niech Stone Poland 2024 stanie się twoją bramą do przyszłości w świecie kamienia!

Strona www: https://warsawstone.com/

Inne targi kamieniarskie 2024:
BUDMA 2024 – MIĘDZYNARODOWE TARGI BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY!