targi kamieniarskie stone 2020 rok

Targi STONE – Poznań 2020 – Wstrzymane przez COVID

AKTUALIZACJA na dzień 28.10.2020:

Na dzień dzisiejszy grupa MTP zmieniła całą swoją szatę graficzną na szarą i nie wiadomo czy wskazane targi STONE – Poznań 2020 się odbędą. Jest to spowodowane aktualnymi obostrzeniami związanymi z COVID-19. 

Na stronie możemy przeczytać informację: 
Branża targowa w Polsce znajduje się obecnie w dramatycznej sytuacji. A jedyną drogą do uratowania setek przedsiębiorstw są zdecydowane działania władz centralnych. 28 października, w ramach ogólnopolskiego protestu, nowo powołany Komitet Obrony Branży Targowej przekaże Kancelarii Prezesa Rady Ministrów postulaty, których wprowadzenie w życie zadecyduje o dalszym losie znaczącego sektora polskiej gospodarki.

O targach w Poznaniu:

Targi STONE 2020 to największa impreza kamieniarska w Polsce odbędzie się już 18-21.11.2020 roku w Poznaniu.
Targi Stone to jedyne takie targi na których możesz zobaczyć nie tylko niesamowity kunszt kamieniarski ale również i materiały,  maszyny czy też nowoczesny design. Również i w tym roku, będą aż 4 pawilony w których zbiorą się ponad 300 firm z 20 krajów i w tym Polski i państw europejskich.
Dodać trzeba że aż 60% firm jest z zagranicy, co wskazuje na atrakcyjność naszego rynku kamieniarskiego.

Rokrocznie ekspozycję odwiedza ok. 5500 zwiedzających przedstawicieli zakładów kamieniarskich, firm remontowo-budowlanych, sklepów i hurtowni kamieniarskich, projektantów i architektów.

Po więcej informacji na temat zapraszamy na stronę – Targi Stone 2020: 
https://www.targistone.pl/pl

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z Targów STONE 2019