stone xiamen fair

Stone Xiamen Fair 2024 – Międzynarodowe Targi Kamieniarskie

Stone Xiamen Fair to coroczne, międzynarodowe targi kamienia organizowane w Chinach. Swoją popularnością oraz prestiżem sprowadzają do siebie największe firmy i zakłady kamieniarskie nie tylko z Azji, ale z całego świata.

Historia Stone Xiamen Fair.

Międzynarodowe Targi Kamienia w Chinach powstały w 2001 roku. Wybór miejscowości, gdzie miała odbyć się pierwsza wystawa z pewnością nie należała do najłatwiejszych. Zdecydowano się na miasto Xiamen. Decyzja ta nie należała do przypadkowych, ponieważ to właśnie tam znajduje się port przeładunkowy, a w samej prowincji Fujian znajdują się ogromne pokłady różnych surowców wykorzystywanych w kamieniarstwie. Od samego początku celem tych targów była prezentacja nowych produktów i nowych technologii, możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, poprawa komunikacji wśród uczestników przemysłu kamieniarskiego oraz jego promocja.

Sukces pierwszych targów organizowanych w Xiamen, umożliwił lokalnym firmom duży rozwój i rozszerzenie swojej działalności poza granice Chin i Azji, a dla samego miasta oznaczało to lokalny rozwój gospodarczy. Natomiast sukces kolejnych wystaw i wydarzeń sprawił, że miasto to stało się na całym świecie stolicą przemysłu kamieniarskiego, potocznie nazywanego „globalnym centrum kamienia”. Tegoroczne targi będą już 24-tą edycją Stone Xiamen Fair.

Data i Miejsce Stone Xiamen Fair 2024

Międzynarodowe targi kamieniarskie w Chinach ponownie przybiorą 4-dniową formułę. Dniem, który rozpocznie całą wystawę będzie 16 marca, natomiast zakończenie jest zaplanowane na dzień 19 marca. Całe wydarzenie odbędzie się w Xiamen International Conference & Exhibition Center na powierzchni 191 000 metrów kwadratowych! Udział wezmą przedsiębiorstwa wyższego i niższego szczebla z branży, które zaprezentują najnowsze produkty, zaawansowaną technologię oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Organizatorzy podają, że w roku poprzednim udział wzięło 1308 wystawców, z kolei odwiedzjących było ponad 139 000 z 91 krajów.

Inne artykuły:

STONE POLAND 2024 – MIĘDZYNARODOWE TARGI KAMIENIA I MASZYN

ZAKAZ PRODUKCJI „AZBESTU XXI WIEKU” W 2024 ROKU!

Odwiedź Nasz profil na Facebooku! [KLIKNIJ TUTAJ]